LENKA SVOBODOVÁ

makléř certifikovaný Asociací RK ČR, člen Realitní komory České Republiky

PRONÁJEM BYTŮ

Realitní komora ČR

Aktuálně k prodeji

Prodej 3+kk, balkon - NOVINKA, Jablonec nad Nisou

Cena: 6675000 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Jezdecká, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
K nastěhování: zima 2025

Nový byt 3+kk, veliký balkon (78 m2) v rezidenčním komplexu PARK PODLESÍ – nový směr vašeho bydlení / moderní technologie - solární panely, tepelná čerpadla s vrty, kdy je využita energii ze země, bateriová úložiště, k dispozici nabíjení elektromobilů. Bydlení v domech s průkazem energetické náročnosti budov (PENB) nejúspornější třída „A“, která v kombinaci s uvedenými technologiemi je zárukou výrazné úspory nákladů na provoz – možnost aktivně i pasivně se podílet v rámci energetického společenství na spotřebě = komunitní energetika. Jednoznačnou výhodou je varianta osobního i družstevního vlastnictví – první splátka činí 10% z ceny bytu, druhá splátka 15% z ceny bytu splatná k datu 30.6.2025 a doplatek po kolaudaci bytového domu – podzim 2025. Připravíme financování přímo pro Vás – individuální přístup, hypotéčního úvěr družstva se splatností až 30 let. Nedílnou součástí bytu je prostorná sklepní koje, možnost dokoupení samostatné garáže nebo venkovních parkovacích stání / krytá i nekrytá varianta. Moderní projekt 7 bytových domů v západní části města Jablonce nad Nisou / Rýnovice / Jezdecká ulice - přímo pod Prosečským hřebenem. Prvotní předností našeho pozemku je jeho těsné sousedství s Prosečským hřebenem, na dohled známé turistické stezky „Vyhlídkový jablonecký okruh“ (16,3 km), les včetně naučné stezky a bývalého lesního divadla / dominantou Prosečská chata – výletní restaurace s původní kamennou rozhlednou (593 m.n.m.) – nově otevřeno 20.8.2018. Zdůrazňujeme jižní orientace většiny balkonů a střešních teras, kdy zde budou připraveny podmínky a konstrukce pro růst vlastních popínavých rostlin. Parkové úpravy v okolí domu jsou architektonicky řešeny tak, aby poskytly maximální soukromí a veškerý komfort moderního bydlení – nově přiznaný tok potoka s lávkami, malý biotop, vybudovaná cyklostezka, bikepark, gril pointy, dětské hřiště s prvky venkovní posilovny. Neopomenutelným kladem je výborná docházková vzdálenost do Obchodního centra RÝNOVKA - supermarket, pošta, bankomat, lékárna, denní restaurace, dětský klub. Ve stejné vzdálenosti najdete i hobby market, čerpací stanici, tenisový areál s letní restaurací a zastávku MHD (bus č.114). Další dopravním spojem MHD (bus č.101) se dostanete do horského střediska Bedřichov – srdce Jizerských hor a nástupního místa Jizerské magistrály / běžecké tratě vedoucí na Novou Louku a dále směrem na Kristiánov, Knajpu, Smědavu, Jizerku. Na svazích Malinového vrchu je menší ski areál. V létě slouží Bedřichov jako výchozí místo pro lehkou turistiku a tradiční cykloturistiku včetně koupání na Černé Nise. Nespočet kulturních a sportovních možností nabízí blízkost Liberce – výstup na ikonický JEŠTED, Aquapark Babylon s originálním interiérem ve stylu steampunku, laser show, wellness Saunia, moderní vědecko-zábavní centrum pro děti iQlandia, Dinopark, Technické muzeum, nejstarší Zoologická zahrada v Čechách, tři divadla, dvě multikina, velká nákupní centra.


 
 


Prodej 2+kk, terasa - NOVINKA, Jablonec nad Nisou

Cena: 6999000 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Jezdecká, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
K nastěhování: zima 2025

Nový byt 2+kk, veliký balkon (87 m2) v rezidenčním komplexu PARK PODLESÍ – nový směr vašeho bydlení / moderní technologie - solární panely, tepelná čerpadla s vrty, kdy je využita energii ze země, bateriová úložiště, k dispozici nabíjení elektromobilů. Bydlení v domech s průkazem energetické náročnosti budov (PENB) nejúspornější třída „A“, která v kombinaci s uvedenými technologiemi je zárukou výrazné úspory nákladů na provoz – možnost aktivně i pasivně se podílet v rámci energetického společenství na spotřebě = komunitní energetika. Jednoznačnou výhodou je varianta osobního i družstevního vlastnictví – první splátka činí 10% z ceny bytu, druhá splátka 15% z ceny bytu splatná k datu 30.6.2025 a doplatek po kolaudaci bytového domu – podzim 2025. Připravíme financování přímo pro Vás – individuální přístup, hypotéčního úvěr družstva se splatností až 30 let. Nedílnou součástí bytu je prostorná sklepní koje, možnost dokoupení samostatné garáže nebo venkovních parkovacích stání / krytá i nekrytá varianta. Moderní projekt 7 bytových domů v západní části města Jablonce nad Nisou / Rýnovice / Jezdecká ulice - přímo pod Prosečským hřebenem. Prvotní předností našeho pozemku je jeho těsné sousedství s Prosečským hřebenem, na dohled známé turistické stezky „Vyhlídkový jablonecký okruh“ (16,3 km), les včetně naučné stezky a bývalého lesního divadla / dominantou Prosečská chata – výletní restaurace s původní kamennou rozhlednou (593 m.n.m.) – nově otevřeno 20.8.2018. Zdůrazňujeme jižní orientace většiny balkonů a střešních teras, kdy zde budou připraveny podmínky a konstrukce pro růst vlastních popínavých rostlin. Parkové úpravy v okolí domu jsou architektonicky řešeny tak, aby poskytly maximální soukromí a veškerý komfort moderního bydlení – nově přiznaný tok potoka s lávkami, malý biotop, vybudovaná cyklostezka, bikepark, gril pointy, dětské hřiště s prvky venkovní posilovny. Neopomenutelným kladem je výborná docházková vzdálenost do Obchodního centra RÝNOVKA - supermarket, pošta, bankomat, lékárna, denní restaurace, dětský klub. Ve stejné vzdálenosti najdete i hobby market, čerpací stanici, tenisový areál s letní restaurací a zastávku MHD (bus č.114). Další dopravním spojem MHD (bus č.101) se dostanete do horského střediska Bedřichov – srdce Jizerských hor a nástupního místa Jizerské magistrály / běžecké tratě vedoucí na Novou Louku a dále směrem na Kristiánov, Knajpu, Smědavu, Jizerku. Na svazích Malinového vrchu je menší ski areál. V létě slouží Bedřichov jako výchozí místo pro lehkou turistiku a tradiční cykloturistiku včetně koupání na Černé Nise. Nespočet kulturních a sportovních možností nabízí blízkost Liberce – výstup na ikonický JEŠTED, Aquapark Babylon s originálním interiérem ve stylu steampunku, laser show, wellness Saunia, moderní vědecko-zábavní centrum pro děti iQlandia, Dinopark, Technické muzeum, nejstarší Zoologická zahrada v Čechách, tři divadla, dvě multikina, velká nákupní centra.


 
 


Prodej 1+kk, balkon - NOVINKA, Jablonec nad Nisou

Cena: 3650000 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Jezdecká, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
K nastěhování: zima 2025

Nový byt 1+kk, veliký balkon (41 m2) v rezidenčním komplexu PARK PODLESÍ – nový směr vašeho bydlení / moderní technologie - solární panely, tepelná čerpadla s vrty, kdy je využita energii ze země, bateriová úložiště, k dispozici nabíjení elektromobilů. Bydlení v domech s průkazem energetické náročnosti budov (PENB) nejúspornější třída „A“, která v kombinaci s uvedenými technologiemi je zárukou výrazné úspory nákladů na provoz – možnost aktivně i pasivně se podílet v rámci energetického společenství na spotřebě = komunitní energetika. Jednoznačnou výhodou je varianta osobního i družstevního vlastnictví – první splátka činí 10% z ceny bytu, druhá splátka 15% z ceny bytu splatná k datu 30.6.2025 a doplatek po kolaudaci bytového domu – podzim 2025. Připravíme financování přímo pro Vás – individuální přístup, hypotéčního úvěr družstva se splatností až 30 let. Nedílnou součástí bytu je prostorná sklepní koje, možnost dokoupení samostatné garáže nebo venkovních parkovacích stání / krytá i nekrytá varianta. Moderní projekt 7 bytových domů v západní části města Jablonce nad Nisou / Rýnovice / Jezdecká ulice - přímo pod Prosečským hřebenem. Prvotní předností našeho pozemku je jeho těsné sousedství s Prosečským hřebenem, na dohled známé turistické stezky „Vyhlídkový jablonecký okruh“ (16,3 km), les včetně naučné stezky a bývalého lesního divadla / dominantou Prosečská chata – výletní restaurace s původní kamennou rozhlednou (593 m.n.m.) – nově otevřeno 20.8.2018. Zdůrazňujeme jižní orientace většiny balkonů a střešních teras, kdy zde budou připraveny podmínky a konstrukce pro růst vlastních popínavých rostlin. Parkové úpravy v okolí domu jsou architektonicky řešeny tak, aby poskytly maximální soukromí a veškerý komfort moderního bydlení – nově přiznaný tok potoka s lávkami, malý biotop, vybudovaná cyklostezka, bikepark, gril pointy, dětské hřiště s prvky venkovní posilovny. Neopomenutelným kladem je výborná docházková vzdálenost do Obchodního centra RÝNOVKA - supermarket, pošta, bankomat, lékárna, denní restaurace, dětský klub. Ve stejné vzdálenosti najdete i hobby market, čerpací stanici, tenisový areál s letní restaurací a zastávku MHD (bus č.114). Další dopravním spojem MHD (bus č.101) se dostanete do horského střediska Bedřichov – srdce Jizerských hor a nástupního místa Jizerské magistrály / běžecké tratě vedoucí na Novou Louku a dále směrem na Kristiánov, Knajpu, Smědavu, Jizerku. Na svazích Malinového vrchu je menší ski areál. V létě slouží Bedřichov jako výchozí místo pro lehkou turistiku a tradiční cykloturistiku včetně koupání na Černé Nise. Nespočet kulturních a sportovních možností nabízí blízkost Liberce – výstup na ikonický JEŠTED, Aquapark Babylon s originálním interiérem ve stylu steampunku, laser show, wellness Saunia, moderní vědecko-zábavní centrum pro děti iQlandia, Dinopark, Technické muzeum, nejstarší Zoologická zahrada v Čechách, tři divadla, dvě multikina, velká nákupní centra.


 
 


Prodej 2+1, balkon, Liberec

Cena: 3250000 Kč
Zálohy za služby: 4000 Kč
Adresa: Puškinova 82, Liberec 24 - PILÍNKOV
K nastěhování: 1.8.2024

Prodej klasicky řešeného bytu 2+1 umístěného ve 2.nadzemním podlaží bytového domu v okrajové a zcela klidné části města Liberce – příroda a hřeben lužických hor / Ještěd na dosah – dostatek vzrostlé zeleně, lavičky, parková úprava, malé dětské hřiště – klidné místo pro život. Ideální orientace bytu jihovýchod - jihozápad – celodenní sluníčko, balkon umístěn na jihovýchodní stranu, mimo hlavní dopravní komunikaci. Předností bytu je jeho klasická dispozice se samostatnou kuchyní (11,10 m2- jihozápad) s možností budoucího propojení s vedlejším pokojem (16,60 m2- jihovýchod), druhý pokoj s balkonem (13,80 m2 - jihovýchod) je neprůchozí – vstup z předsíně (5,70 m2), koupelna s oknem (4,30 m2) a samostatné WC (1,00 m2). Byt je aktuálně kompletně vystěhován, čistě bíle vymalován a pečlivě uklizen. Původní kuchyňská linka byla vyklizena – pouze ponechán funkční plynový sporák a vodovodní baterie, v předsíni je ponechána původní vestavěná skříň doplněna trezorem. Koupelna je vybavena původní vanou a umyvadlem, WC původní – vše funkční. Fond oprav aktuálně činí 913 Kč/měsíc, zálohy na služby v předpokládané výši 2.500 - 3.000 Kč/měsíc/2 osoby. Byt je určen k částečné rekonstrukci s možností bydlení téměř okamžitě. Tento dům je cihlový (vyzděny veškeré bytové příčky), nemá výtah – celkem 20 schodů – součástí sušárna a kočárkárna v suterénu domu. Bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí – zateplení fasády, nové vchodové dveře, zvonková tabla, plastová okna na společných chodbách. Bezpečný a zcela chráněný vstup do domu. V domě (vchod) je celkem pouze 6 bytů, stálá a velice slušná klientela. Nespornou výhodou je výborné dopravní spojení na dálkovou komunikaci směr Praha, Jablonec nad Nisou, Děčín. Současně je v dosahu zastávky MHD zastávka bus č.20 „Pilínkov - křižovatka“ / centrum města 20 minut, též noční spoj. Odpočinková oblast Veseckého rybníka a sportovně rekreační areál Vesec vzdálen cca 3 km, zima – běžecké tratě, léto – cyklostezky + inline brusle. Dosah ještědského hřebenu – skiareál JEŠTĚD, turistika.


 
 


Prodej 2+1, terasa , Liberec

Cena: 0 Kč
Zálohy za služby: 5000 Kč
Adresa: Křížová 1611, Liberec 30 - ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: v jednání

Prodej bytu 2+1, terasa (66 m²) v přízemí bytového domu z roku 2014 - vyhledávaná lokalita ZELENÉ ÚDOLÍ - Liberec / Vratislavice nad Nisou místo pro život. Dispozice bytu - obývací pokoj (20 m²) se vstupem na terasu - východní orientace, samostatná kuchyň (13 m²) , ložnice (10 m²), koupelna s vanou a místem pro pračku, WC samostatné, vstupní hala - předsíň (12 m²) a bytová šatna ( 3 m²). K dispozici bezpečná sklepní koje, sušárna a kočárkárna, dostupné celodenní parkováni před domem. Nízký fond oprav - 693 Kč/měsíc, osobní vlastnictví. Zastávka MHD - tramvaj LBC - JBN v dosahu cca 400 m, nedaleko supermarket Albert, Lidl, pošta, lékárna, bankomat. Výborné dopravní spojení na dálkovou komunikaci Liberec - Praha - Jablonec nad Nisou - Děčín. V nejbližším okolí najdete nový zážitkový městský park včetně letní terasy, grillpointy, lesopark Zelené Údolí - lavičky, potok. Rekreační a odpočinková oblast Veseckého rybníka včetně sportovního areálu Vesec je vzdálena cca 3 km: zima - běžecké tratě, léto: cyklostezky a inline brusle. První prohlídky bytu plánujeme 12.4.2024 - cena v jednání.


 
 


Prodej dvougenerační vila / 2 byty + garáže, Litoměřice

Cena: 9990000 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Kollárova 1334/4, LITOMĚŘICE - Předměstí
K nastěhování: připravujeme k prodeji

Prodej prvorepublikové vily se dvěma samostatnými byty dispozice 5+1+terasa (130 m2) v prvním a druhém nadzemním podlaží včetně dvou samostatných garáží se vstupem do domu a prozatím nevyužitého podkroví / jeden pokoj a variabilní plocha půdního prostoru přímo nabízí nadstandardní bytové možnosti. Dvougenerační vila má kvalitní novou střechu (5 let stáří), novou přípojku elektro i plynu, celá podsklepena - sklepní dílna, dřevěné koje, úložný prostor, sklad ovoce a zeleniny. Zahrada s jihozápadní orientací (535 m2) nabízí dostatek soukromí - vonící vzrostlá levandule, a současně její velikost a jednoduché rovinné uspořádání nebude budoucí zátěží pro nového majitele; možnost parkování i na zabezpečeném pozemku před garážemi. Další rekonstrukční práce průběžně pokračovaly v minulých letech zejména v přízemním bytě / úsporný plynový kotel (6 let stáří), kompletně nové topení - deskové radiátory + měď rozvody, nové vodovodní rozvody a odpady, renovace dřevěných špaletových oken a částečně dřevěných interiérových dveří včetně zárubní. Celková rekonstrukce nebyla dokončena a finální design bytu je ponechán na budoucím novém vlastníku - samotná barevnost, materiály a úpravy dle individuálních představ o moderním bydlení. Zejména byt ve 2. nadzemní podlaží je v původním stavu; aktuálně se pokoje vyklízí. Zajímavé dispoziční řešení obou bytů - vstupní předsíň s místem na vestavěnou skříň je doplněna navazující halou (denní světlo), z níž se vchází do tří prostorných obytných pokojů - vše jižní orientace a vstup na krytou terasu (15 m2), dominantou jsou původní dvoukřídlé prosklené dveře do salonu / slunná celo okenní stěna. Klasicky řešená samostatná kuchyň s oknem - 2 spíže / komory; veliká koupelna s oknem (13 m2), WC zcela odděleno a též s oknem, malá neprůchozí pracovna (dříve pokoj pro služku). Původní dřevěné parkety, kachlová kamna, historická kování, okenice, ozdobné mříže a další prvorepublikové prvky svědčící o nesporném bohatství stavitelů. Vila se nachází ve vyhledávané rezidenční čtvrti středověkého královského města / necelých 600 m pod Mostnou horou (turistická lesní vyhlídka) - příroda na dosah. V docházkové vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost - nákupní střediska, poštu, lékárnu, několik restaurací, školu a mateřskou školku (Montessori andílci), zastávku MHD „U pošty“ a místní stanici horního nádraží vše do 1 km, pěší dostupnost samotného centra města Litoměřice je cca 1,4 km. Vydejte se na slavný vrch RADOBÝL / 399 m.n.m. / Karel Hynek Mácha - výletní trasa 5 km v CHKO Českého středohoří. Doporučujeme jako příjemné rodinné bydlení s celkem příznivou dojezdovou vzdáleností do Prahy / 75 km. Vila je již volná - rychlé jednání zárukou - prohlídky vily za účasti majitele.


 
 


Prodej 4+kk, mezonet, Liberec

Cena: 11500000 Kč
Zálohy za služby: 8000 Kč
Adresa: Pastelová 1280/11, Liberec 6- ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej střešní nástavby - jednoho ze dvou mezonetových ateliérových bytů 4+kk, terasa a balkon v 7.-8. nadzemním podlaží bytového domu v ulici Pastelová – Zelené Údolí - Liberec. Bytový dům s celkovým počtem 35 bytů je ve výstavbě, jednoznačnou výhodou je aktuální možnost stavebních úprav a dispozičních změn - nápady vašeho bytového architekta budou akceptovány - byt dle Vašeho osobního přání a budoucích představ spokojeného bydlení – plánovaný termín dokončení domu: zima 2021. K bytu jsou přidělena 2 parkovací stání v halové garáži domu; nedílnou součástí je zděná komora na podlaží (7.NP). Orientace tohoto bytu je na jihovýchod - dispozice bytu: spodní podlaží - obývací pokoj s kuchyňským koutem (48 m²), velký balkon, samostatné WC, vstupní hala se schodištěm / vrchní podlaží: 2 neprůchozí ložnice (17 m² a 17 m²), ateliér - pracovna (12 m²) s celo prosklenou stěnou - výhled na západ, rodinná koupelna, samostatné WC a střešní terasa s nádherným výhledem jihovýchod - směr nová zástavba Zeleného Údolí. Podrobnější informace zašlu v katalogovém listu, prohlídka stavby možná kdykoliv. V dosahu najdete nákupní centrum Albert včetně lékárny, pošty, bankomatu, zastávku MHD (bus č.12), několik malých restaurací, vyhlášenou základní školu se sportovním zaměřením, do centra města cca 20 min chůze. Dostatek zeleně v nejbližším okolí – malé dětské hřiště, lavičky, nově vybudovaný lesopark, psí louka. Rekreační a odpočinkovou oblast Veseckého rybníka včetně sportovního areálu Vesec je vzdálena cca 3 km; zima - běžecké tratě, léto - cyklostezky a inline brusle. Výborné dopravní spojení na dálkovou komunikaci Liberec - Praha – Jablonec nad Nisou - Děčín.


 
 


Lenka Svobodová

telefon:+420 604 227 924

e-mail:lenka@svobodova-reality.cz

kancelář:U Sila 1201, Zelené Údolí, Liberec

IČO:64035808

makléř cerifikovaný Asociací RK ČR

Vaše poptávka pronájem – zařazení do pořadníku

lokalita:
velikost bytu:
max. cena:
termín nastěhování:
počet osob:
telefon:
e-mail:
vzkaz:
Opište kód: * ochrana proti spamu
 code