LENKA SVOBODOVÁ

makléř certifikovaný Asociací RK ČR, člen Realitní komory České Republiky

PRONÁJEM BYTŮ

Realitní komora ČR

Aktuálně k prodeji

Prodej 3+1, lodžie, Tanvald

Cena: 1999000 Kč
Zálohy za služby: 4200 Kč
Adresa: Radniční 535, TANVALD
K nastěhování: 1.12.2023

Prodej klasicky řešeného (nekuřáckého) bytu 3+1, zasklená lodžie (61 m²) v posledním patře menšího panelového domu / krajní vchod - sídliště Výšina s výhledem na celé město - okraj navazující na místní vilovou zástavbu. Nespornou výhodou je vlastní oplocená zahrada - jižní orientace / 711 m² / relax, lavičky, sušáky na prádlo, záhony a keře, dětské hřiště v těsném sousedství domu, Masarykova základní škola v dosahu 240 m. Dispozice bytu: obývací pokoj (17 m²) - jihovýchodní orientace lodžie / zimní zahrada, průchozí menší ložnice (10 m²), druhý pokoj se šatnou (15 m² - původní vestavěné skříně) je umístěn i s kuchyní (12 m²) na severozápad / odpolední sluníčko - jednoduchá zcela funkční kuchyňská linka včetně plynového sporáku. Koupelna prošla již v minulosti částečnou rekonstrukcí - vyzděno - vstup pouze z předsíně, sprchový kout. Nedílnou součástí, kterou je nutno ocenit, jsou vestavěné skříně v předsíni, pokoji i na společné chodbě. Prioritou jsou dřevěné parkety ve velice dobrém stavu ve třech pokojích, kvalitní plastová okna (žaluzie), možnost okamžitého nastěhování - byt je volný. Bydlete již před letošními vánocemi - následná rekonstrukce bytu dle vašich představ o moderním designu - zvýhodněná prodejní cena. K bytu náleží bezpečná sklepní koje, společná sušárna v suterénu s východem na zahradu a kolárna. Fond oprav činí 1.600 Kč, dům je zateplen a průběžně udržován. Dostatek parkovacích míst před domem - po celý den. Autobusové spojení MHD zastávka „Tanvald radnice“ 170 m, nedaleko vlakové nádraží - dostupnost Jablonec nad Nisou, Harrachov, Železný Brod - dopravní uzel. Dům je bez výtahu - 48 schodů / vřetenové schodiště; stálá a velice slušná klientela, pohodové rodinné bydlení - Jizerské hory i Krkonoše na dosah.


 
 


Prodej dvougenerační vila / 2 byty + garáže, Litoměřice

Cena: 9990000 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Kollárova 1334/4, LITOMĚŘICE - Předměstí
K nastěhování: rok 2024

Prodej prvorepublikové vily se dvěma samostatnými byty dispozice 5+1+terasa (130 m2) v prvním a druhém nadzemním podlaží včetně dvou samostatných garáží se vstupem do domu a prozatím nevyužitého podkroví / jeden pokoj a variabilní plocha půdního prostoru přímo nabízí nadstandardní bytové možnosti. Dvougenerační vila má kvalitní novou střechu (5 let stáří), novou přípojku elektro i plynu, celá podsklepena - sklepní dílna, dřevěné koje, úložný prostor, sklad ovoce a zeleniny. Zahrada s jihozápadní orientací (535 m2) nabízí dostatek soukromí - vonící vzrostlá levandule, a současně její velikost a jednoduché rovinné uspořádání nebude budoucí zátěží pro nového majitele; možnost parkování i na zabezpečeném pozemku před garážemi. Další rekonstrukční práce průběžně pokračovaly v minulých letech zejména v přízemním bytě / úsporný plynový kotel (6 let stáří), kompletně nové topení - deskové radiátory + měď rozvody, nové vodovodní rozvody a odpady, renovace dřevěných špaletových oken a částečně dřevěných interiérových dveří včetně zárubní. Celková rekonstrukce nebyla dokončena a finální design bytu je ponechán na budoucím novém vlastníku - samotná barevnost, materiály a úpravy dle individuálních představ o moderním bydlení. Zejména byt ve 2. nadzemní podlaží je v původním stavu; aktuálně se pokoje vyklízí. Zajímavé dispoziční řešení obou bytů - vstupní předsíň s místem na vestavěnou skříň je doplněna navazující halou (denní světlo), z níž se vchází do tří prostorných obytných pokojů - vše jižní orientace a vstup na krytou terasu (15 m2), dominantou jsou původní dvoukřídlé prosklené dveře do salonu / slunná celo okenní stěna. Klasicky řešená samostatná kuchyň s oknem - 2 spíže / komory; veliká koupelna s oknem (13 m2), WC zcela odděleno a též s oknem, malá neprůchozí pracovna (dříve pokoj pro služku). Původní dřevěné parkety, kachlová kamna, historická kování, okenice, ozdobné mříže a další prvorepublikové prvky svědčící o nesporném bohatství stavitelů. Vila se nachází ve vyhledávané rezidenční čtvrti středověkého královského města / necelých 600 m pod Mostnou horou (turistická lesní vyhlídka) - příroda na dosah. V docházkové vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost - nákupní střediska, poštu, lékárnu, několik restaurací, školu a mateřskou školku (Montessori andílci), zastávku MHD „U pošty“ a místní stanici horního nádraží vše do 1 km, pěší dostupnost samotného centra města Litoměřice je cca 1,4 km. Vydejte se na slavný vrch RADOBÝL / 399 m.n.m. / Karel Hynek Mácha - výletní trasa 5 km v CHKO Českého středohoří. Doporučujeme jako příjemné rodinné bydlení s celkem příznivou dojezdovou vzdáleností do Prahy / 75 km. Vila je již volná - rychlé jednání zárukou - prohlídky vily za účasti majitele.


 
 


Prodej 2+kk,balkon, parking, Liberec

Cena: 3500000 Kč
Zálohy za služby: 4000 Kč
Adresa: Pastelová 1083, Liberec 6 - ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: PŘIPRAVUJEME K PRODEJI

Prodej bytu 2+kk, veliký balkon (58 m2) ve 4. nadzemním podlaží včetně jednoho parkovacího stání v halové garáži umístěné těsně před domem. Orientace bytu - slunný jih, velice dobrý stav - foto interiéru připravujeme.


 
 


Prodej 2+kk, terasa , Liberec

Cena: 0 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Křížová 1612, Liberec 30 - ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: PŘIPRAVUJEME K PRODEJI

Prodej bytu 2+kk, terasa v přízemí bytového domu z roku 2014 - plánován na podzim 2023.


 
 


Prodej 2+kk, zasklená lodžie, Liberec

Cena: 0 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Aloisina Výšina 412, Liberec 5 - KRÁLÛV HÁJ
K nastěhování: PŘIPRAVUJEME K PRODEJI

PŘIPRAVUJI K PRODEJI - letní nabídka investičního bytu 2+kk, zasklená lodžie (36 m²) v přízemí čtyřpodlažního panelového domu nedaleko liberecké přehrady. Vyhledávaná lokalita / atraktivita a kouzlo místa - bydlení na dobré adrese. Byt s ryze jižní orientací - výhled do zeleně. Osobní vlastnictví - hypotéční úvěr Vám pomohu zajistit. Dále provedu výpočet ročního výnosu včetně zajištění spolehlivého nájemce / kvalitní nájemní smlouva a veškerý realitní servis.


 
 


Prodej 4+kk, mezonet, Liberec

Cena: 11500000 Kč
Zálohy za služby: 8000 Kč
Adresa: Pastelová 1280/11, Liberec 6- ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej střešní nástavby - jednoho ze dvou mezonetových ateliérových bytů 4+kk, terasa a balkon v 7.-8. nadzemním podlaží bytového domu v ulici Pastelová – Zelené Údolí - Liberec. Bytový dům s celkovým počtem 35 bytů je ve výstavbě, jednoznačnou výhodou je aktuální možnost stavebních úprav a dispozičních změn - nápady vašeho bytového architekta budou akceptovány - byt dle Vašeho osobního přání a budoucích představ spokojeného bydlení – plánovaný termín dokončení domu: zima 2021. K bytu jsou přidělena 2 parkovací stání v halové garáži domu; nedílnou součástí je zděná komora na podlaží (7.NP). Orientace tohoto bytu je na jihovýchod - dispozice bytu: spodní podlaží - obývací pokoj s kuchyňským koutem (48 m²), velký balkon, samostatné WC, vstupní hala se schodištěm / vrchní podlaží: 2 neprůchozí ložnice (17 m² a 17 m²), ateliér - pracovna (12 m²) s celo prosklenou stěnou - výhled na západ, rodinná koupelna, samostatné WC a střešní terasa s nádherným výhledem jihovýchod - směr nová zástavba Zeleného Údolí. Podrobnější informace zašlu v katalogovém listu, prohlídka stavby možná kdykoliv. V dosahu najdete nákupní centrum Albert včetně lékárny, pošty, bankomatu, zastávku MHD (bus č.12), několik malých restaurací, vyhlášenou základní školu se sportovním zaměřením, do centra města cca 20 min chůze. Dostatek zeleně v nejbližším okolí – malé dětské hřiště, lavičky, nově vybudovaný lesopark, psí louka. Rekreační a odpočinkovou oblast Veseckého rybníka včetně sportovního areálu Vesec je vzdálena cca 3 km; zima - běžecké tratě, léto - cyklostezky a inline brusle. Výborné dopravní spojení na dálkovou komunikaci Liberec - Praha – Jablonec nad Nisou - Děčín.


 
 


Lenka Svobodová

telefon:+420 604 227 924

e-mail:lenka@svobodova-reality.cz

kancelář:U Sila 1201, Zelené Údolí, Liberec

IČO:64035808

makléř cerifikovaný Asociací RK ČR

Vaše poptávka pronájem – zařazení do pořadníku

lokalita:
velikost bytu:
max. cena:
termín nastěhování:
počet osob:
telefon:
e-mail:
vzkaz:
Opište kód: * ochrana proti spamu
 code