LENKA SVOBODOVÁ

makléř certifikovaný Asociací RK ČR, člen Realitní komory České Republiky

PRONÁJEM BYTŮ

Realitní komora ČR

Aktuálně k prodeji

Prodej ideální polovina vily, Liberec

Cena: 8500000 Kč
Zálohy za služby: 5000 Kč
Adresa: Na Okruhu 885/5, Liberec 1 - Lidové Sady
K nastěhování: dle dohody

Prodej poloviny prvorepublikové vily v atraktivní a zcela vyhledávané části města Liberce - Lidové Sady. Jedná se o dva zcela samostatné byty s oddělenými hlavními vstupy: byt 3+kk (71 m²) s uzavřenou venkovní terasou v 1.podzemním podlaží vily a samostatnou zděnou garáží a dále byt 2+1 (98 m²) v 1.nadzemním podlaží s privat zahradou velikosti 389 m² (rovinná). Skutečnou a ceněnou předností je jednoznačně poloha vily - klidná ulice Na Okruhu nedaleko liberecké Botanické zahrady. Vila se svojí osobitou, téměř 90. letou historií - je zahalena tajemstvím a příběhem 30.let minulého století - byla postavena významný libereckých stavitelem v duchu své doby jako jeho reprezentativní rodinné sídlo. Dnes rozdělena na tři samostatné bytové jednotky - s pečlivým zachováním architektonických zdobných prvků - zejména četných vitrážových oken, dřevěného vyřezávaného schodiště včetně podesty s celou vstupní halou - vestavěný dřevěný nábytek na míru včetně dřevěného mahagon obložení stěn a stropů, dobové osvětlení, stylové vybavení, štukové stropy, původní vnitřní posuvné dveře - vše citlivě zakomponováno do moderního interiéru bytu 2+1, který najdete v 1. nadzemním podlaží vily. Byt je doplněn zimní zahradou s navazující kamennou terasou 13 m² - výhled na jihozápad, přímo do zahrady. Samostatná kuchyň je řešena do tvaru písmene U - výklenek se západním oknem - byla rekonstruována před 4 měsíci - imitace moderní šedý beton v kombinaci s černým granit dřezem, kvalitní spotřebiče - horkovzdušná trouba zn. AEG, mikrovlnná trouba, sklokeramická indukční varná deska, komínová nerez digestoř, vestavěná lednice a mrazák, spíž; navazuje jídelní kout s dalším oknem. Nespornou výhodou je prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, plynový kotel (stáří 10 let), přímé denní světlo. Obývací pokoj s jižní orientací navazuje na zimní zahradu a kamennou terasu - nádherně prosvětleno; vstup do ložnice - výhled na východní stranu, nová okna s dobrými technickými parametry. K bytu náleží zcela oddělená část zahrady se vzrostlými ovocnými stromy - prozatím pouze částečně oploceno. Byt 3+kk s vlastní hlavním vchodem a s uzavřenou zahradní terasou (71 m2); součástí samostatná zděná garáž a sklepní prostory. Kuchyň je vybavena praktickou kuchyňskou linkou - plynový sporák a horkovzdušná elektrická trouba, nižší standard. Koupelna nabízí pouze sprchový kout, WC odděleno - vše řešeno s ohledem na dlouhodobý pronájem tohoto bytu. Vlastní plynový kotel zaručující přesnou a prokazatelnou spotřebu energií v tomto bytě. Výborná docházková vzdálenost do centra města Liberce, v dosahu 500 m najdete hypermarket Albert, několik vyhlášených restaurací, plavecký bazén, volnočasový park, zastávku MHD směr Bedřichov - Jizerské hory (skibus, cyklobus), nové lesní koupaliště a výletní stezky lesem. Vyhlášená a uznávaná základní škola „Lesní“ je v dosahu / spádová oblast. Prohlídky dle následné dohody - za účasti majitele v úterý 18.8.2020.


 
 


Prodej 2+1, balkon, Jablonec nad Nisou

Cena: 2599000 Kč
Zálohy za služby: 2900 Kč
Adresa: Široká 21, Jablonec nad Nisou - Horní Proseč
K nastěhování: 1.11.2020

Prodej - převod družstevního podílu ke slunnému a nekuřáckému bytu 2+1, balkon, bytová komora (64 m²) - klasická dispozice s oddělenou samostatnou kuchyní, v posledním podlaží bytového domu z roku 2003 v ulici Široká - samotný okraj výstavby - vyhledávaná a atraktivní lokalita Horní Proseč - Jablonec nad Nisou. Hlavní výhodou bytu jeho zcela udržovaný stav; první majitel, který zde trvale nebydlel. Byt je vybaven rovnou jednoduchou kuchyňskou linkou – nadčasová imitace světlý buk - vyrobena na míru včetně spižní skříně a nerez dřezu, vodovodní baterie, volně stojícího bílého elektrického sporáku a digestoře s odtahem do instalační šachty - stáří cca 12 let. Interiérové dveře – materiál folie – imitace dřeva s dřevěnými obložkovými zárubněmi, podlahy – původní krytiny – podkladový koberec a PVC, keramická dlažba; bílá výmalba, bílé plastové garnyže, žaluzie, svítidla. Možnost ponechání současného vybavení a zařízení - zdarma. Neprůchozí ložnice s výhledem mimo hlavní příjezdovou komunikaci, velikost 15 m². Koupelna je řešena s vanou 1.700 mm, umyvadlo, žebříčkový radiátor + přípojka na pračku; WC zcela odděleno. Prostorná předsíň s vestavěnou šatní skříní včetně zrcadel, délky 2,50 m a samostatnou bytovou komorou - praktické regály. Veliká sklepní koje je vyzděna - bezpečná. K dispozici společná sušárna a kočárkárna. Bezproblémové parkování v nejbližším okolí domu. Slušná a stálá klientela v domě - pouze 22 bytů, v těsném sousedství zeleň a parková úprava. Prioritou jsou mimořádně nízké provozní náklady bytu, k nahlédnutí průkaz energetické náročnosti budov (PENB) a roční vyúčtování zálohových plateb za předchozí období - příznivá výše fondu oprav - 347 Kč/měsíc. Výborně fungující bytové družstvo - další informace najdete na https://www.interma-byty.cz/uzivatele/jablonec-nad-nisou/bd-horni-prosec/. Dům je umístěn v těsném sousedství tenisového areálu, nedaleko najdete Prosečský hřeben - sportovní aktivity, veřejné ohniště, nové multi sportovní hřiště včetně venkovní posilovny, louky a lavičky, dětské koutky. Zastávka MHD (linka č.114) v dosahu, vzdálenost nákupních center Albert, Obi, Lidl, pošty, lékárny a bankomatu je cca 1 km. Výborná dostupnost Jizerských hor - dopravní spojení na Bedřichov - výchozí místo Jizerské magistrály. Byt je k nastěhování okamžitě - již volný.


 
 


Prodej 2+kk,balkon, Liberec

Cena: 2799000 Kč
Zálohy za služby: 3000 Kč
Adresa: Sluneční Stráň 846, Liberec 15 - Starý Harcov
K nastěhování: dle dohody

Prodej / převod družstevního bytu 2+kk, balkon včetně parkovacího stání v halové garáži v rezidenčním bytovém komplexu BD SPEKTRUM - atraktivní a vyhledávaná lokalita nedaleko liberecké přehrady.


 
 


Prodej Rodinný dům / 3 byty, Chrastava

Cena: 5499000 Kč
Zálohy za služby: 7800 Kč
Adresa: Střelecký vrch 532, Chrastava
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej vícegeneračního rodinného domu – tři samostatné bytové jednotky, udržovaná větší zahrada (1.377 m²) v jižní části města CHRASTAVY – s výbornou dostupností na dálkovou komunikaci Liberec - Praha – Děčín. Rodinný dům prochází zcela pravidelnou údržbou a s tím souvisejícími potřebnými opravami; jeho současný stav je dobrý, odpovídající stáří a úměrnému opotřebení celého objektu. V přízemí domu se nachází bytová jednotka velikosti 3+1 (s vnitřním schodištěm do mimoúrovňové ložnice - celkem 112 m²), ve 2. nadzemním podlaží je bytová jednotka 2+1 (98 m²) – aktuálně před kompletní rekonstrukcí a v podkroví byla před 20 lety dodatečně vybudována menší bytová jednotka 3+kk (68 m²). Dům je zcela podsklepen, k dispozici též skladovací půdní a sklepní prostory včetně společenské místnosti s krbem a přímým vstupem na venkovním terasu. V 3/2019 byl instalován nový plynový kotel / záruční doba – centrální plynové vytápění pro celý dům – velmi úsporný provoz. Součástí je samostatná zděná garáž pro 1 osobní auto, zámková dlažba – parkování na pozemku pro další auta. Rovinná zahrada je doplněna dřevěnou pergolou zaručující příjemné posezení, zcela soukromí; v zahradě vzrostlé dřeviny, keře a ovocné stromy. Hlavní předností je jednoznačně rodinné bydlení – klidná ulice nedaleko od místní základní školy a mateřské školky, dostupná občanská vybavenost, příjemní sousedé.


 
 


Prodej Kancelář 47 m2, Liberec

Cena: 899000 Kč
Zálohy za služby: 2500 Kč
Adresa: Jeronýmova 574, Liberec 7 - Horní Růžodol
K nastěhování: okamžitě

Prodej - převod družstevního podílu ke kancelářskému prostoru v přízemí bytového komplexu Jeronýmova, Liberec 7 (účel - bývalá recepce bytového domu); umístěného v těsném sousedství liberecké Home Credit Areny a městských sportovních areálů. Jedná se o kancelářský prostor umístěný přímo za vstupními dveřmi - prakticky rozdělený na tři menší kanceláře (14 m², 12 m² a 8 m²) včetně velké chodby a sociálního příslušenství - WC, mini kuchyňka, samostatná místnost pro úklid. Čistě bíle vymalováno, snížený sádrokartonový podhled, denní světlo. Parkování přímo před domem nebo na zabezpečeném parkingu v atriu bytového domu (ve vlastnictví bytového družstva). REZERVACE !!!


 
 


Prodej 3+kk, terasa, Liberec

Cena: 6400000 Kč
Zálohy za služby: 5800 Kč
Adresa: Papírové náměstí 554, Liberec - Nové Město
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej nového bytu 3+kk (117 m2) + střešní terasa - kolem celého bytu 54 m2 se vstupy ze všech tří pokojů - byt se nachází v posledním 5.NP bytového domu z roku 2016. V tomto bytě byla provedena za účasti bytového architekta řada opravdu zdařilých stavebních úprav - kvalitní firmy, nadstandardní vybavení a zařízení v ceně 560.000 Kč, též k dispozici domácí infra sauna, moderní design. PENB - třída B. V případě zájmu zašlu kompletní nabídkový list včetně projektové dokumentace - cena je již včetně vybavení a zařízení bytu.


 
 


Prodej Kancelář 24 m2, Liberec

Cena: 680000 Kč
Zálohy za služby: 1800 Kč
Adresa: Jeronýmova 577/37, Liberec 7 - Horní Růžodol
K nastěhování: okamžitě

Prodej - převod družstevního podílu ke slunné kanceláři s celoplošnou výlohou umístěnou přímo do místní komunikace, přízemí domu. K dispozici je společné zázemí - pro 4 kanceláře (kuchyňka, koupelna, WC), bílá výmalba, vertikální žaluzie, tmavý koberec, kvalitní stropní osvětlení, zabezpečeno. Možnost rozšíření o další prostor - sklad velikosti 10 m2. Parking přímo před domem, popř. v atriu - rezidenční privat parkovišti domu. Nelze čerpat hypotéční úvěr se zástavou ne tento nebytový prostor. REZERVACE !!!


 
 


Prodej 3+1, balkon, Liberec

Cena: 3550000 Kč
Zálohy za služby: 3000 Kč
Adresa: Seniorů 1610, Liberec 30 - Zelené Údolí
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej klasicky řešeného bytu 3+1, balkon, šatna (74 m2) se samostatnopu kuchyní - kolaudace bytového domu 2007 (pouze 24 bytů). Součástí je kuchyňská linka včetně spotřebičů (délky 4.65 m), jednotné plovoucí lamino podlahy, vkusná koupelna, vestavěná sklříň + domácí bytová šatna. Doporučejeme jako rodinné bydlení - výhodný hypotéční úvěr zajistíme.


 
 


Lenka Svobodová

telefon:+420 604 227 924

e-mail:lenka@svobodova-reality.cz

kancelář:U Sila 1201, Zelené Údolí, Liberec

IČO:64035808

makléř cerifikovaný Asociací RK ČR

Vaše poptávka pronájem – zařazení do pořadníku

lokalita:
velikost bytu:
max. cena:
termín nastěhování:
počet osob:
telefon:
e-mail:
vzkaz: