LENKA SVOBODOVÁ

makléř certifikovaný Asociací RK ČR, člen Realitní komory České Republiky

PRONÁJEM BYTŮ

Realitní komora ČR

Aktuálně k prodeji

Prodej Kancelář, Liberec

Cena: 1050000 Kč
Zálohy za služby: 3500 Kč
Adresa: Jeronýmova 577, Liberec 7 - HORNÍ RŮŽODOL
K nastěhování: okamžitě

Prodej - převod družstevního podílu ke kancelářskému prostoru č.3 / velká výloha - žaluzie / v přízemí bytového komplexu Jeronýmova, Liberec 7; umístěného v těsném sousedství liberecké Home Credit Areny a městských sportovních areálů. Jedná se o kancelářský prostor umístěný přímo za vstupními dveřmi velikosti 39,50 m², s možností propojení s vedlejším kancelářským prostorem - k užívání společná velká chodba a sociální příslušenství - WC, mini kuchyňka, samostatná místnost pro úklid. Čistě bíle vymalováno, snížený sádrokartonový podhled, denní světlo. Parkování přímo před domem nebo na zabezpečeném parkingu v atriu bytového domu (ve vlastnictví bytového družstva).


 
 


Prodej 4+kk, mezonet, Liberec

Cena: 11000000 Kč
Zálohy za služby: 6000 Kč
Adresa: Pastelová, Liberec 6 - ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: kolaudace leden 2022

Prodej nového mezonet bytu 4+kk, terasa (200 m² - z toho střešní terasa velikosti 73 m²) ve 7. a 8.nadzemním podlaží bytového domu v ulici Pastelová - Zelené Údolí Liberec. Součástí ceny jsou dvě parkovací stání v halové garáži domu. Bytový dům s celkovým počtem 35 bytů je ve výstavbě, jednoznačnou výhodou je aktuální možnost stavebních úprav dle Vašeho přání - plánovaný termín dokončení domu: podzim-zima 2021 - více informací o projektu najdete na www.svobodova-reality.cz - připravujeme pro Vás vzorový byt. Možnost splátkových kalendářů - úroková sazba 2,39 %, doba splatnosti 25 let. K dispozici zkušený finanční poradce - převod do osobního vlastnictví po kolaudaci bytového domu. V dosahu najdete nákupní centrum Albert včetně lékárny, pošty, bankomatu, zastávka MHD (bus č.12), vyhlášenou základní školu se sportovním zaměřením, veřejný park Nové Vratislavice (otevřen červen 2018) s příjemnou letní terasou a grillpointy - do centra města cca 25 min chůze. Dostatek zeleně v nejbližším okolí - malé dětské hřiště, lavičky, nově vybudovaný lesopark, psí louka. Rekreační a odpočinkovou oblast Veseckého rybníka + sportovní areál Vesec je vzdálen cca 3 km; zima: běžecké tratě, léto: cyklostezky a inline brusle. Výborné dopravní spojení na dálkovou komunikaci Liberec - Praha - Jablonec nad Nisou - Děčín. Osobní schůzka + prohlídka stavby dle následné dohody - od 1.10.2021 nová cena bytu.


 
 


Prodej Rodinný - rekreační domek, Radostín - SYCHROV

Cena: 4999000 Kč
Zálohy za služby: 3500 Kč
Adresa: Radostín 26, Sychrov
K nastěhování: REZERVACE

PRODEJ rodinného / rekreačního domku v romantickém údolí řeky Mohelky, s přímým výhledem na zámek Sychrov – okraj Českého Ráje, mírné a teplotně stabilní povětrnostní klima. Dům dispozice 3+kk (77 m2) je umístěn na samém okraji malé obce Radostín, na konci slepé ulice – s otevřeným výhledem na jihozápad – bez zástavby; zahrada volně navazuje na louky a les v severovýchodním směru. Hlavním obytným prostorem je přízemí domu – dispoziční řešení : obývací pokoj včetně schodiště a kuchyňského koutu (36,70 m2) - dominantou jsou krbová kamna / vytápění kombinace elektrického podlahového vytápění s elektrickými přímotopy. Ve výklenku je umístěna rohová kuchyňská linka / stáří 5 let / prakticky řešena s dostatkem úložného prostoru - barva vanilka + šedá včetně vestavěných spotřebičů (myčka 600 mm, vestavěná elektrická horkovzdušná trouba, sklokeramická indukční varná deska, výsuvná nerez digestoř), černý dřez umístěn přímo pod oknem, velká nerez lednice s mrazákem. Koupelna včetně WC s oknem - je vybavena malou vanou se skleněnou zástěnou, WC součástí, přípojka na pračku - obklady a dlažby vyšší kvality. Předsíň - vstup na malou terasu / lodžii se schody na zahradu. V prvním nadzemním podlaží najdete dvě ložnice – zkoseno (dřevěné palubky) + chodba se schodištěm a vstupem na lodžie po celé jihozápadní straně domu. Podkroví aktuálně nezatepleno – budoucí využití dle potřeb uživatele. Dům je částečně podsklepen - garáž + sklep / dílna vybavena WC, kamny na tuhá paliva, možnost venkovní kuchyně + venkovní sklad na dřevo / umístěn pod terasou s odděleným přístupem. Nová plastová okna v přízemí a suterénu + žaluzie a sítě proti hmyzu, vstupní dveře šedé barvy, nové vnitřní posuvné dveře / masiv v koupelně. Součástí prodeje vybavení a zařízení / sedací souprava, jídelní stůl a židle, skříně a komody, postel, válendy, šatní skříně atd. Budoucím nákladem bude rekonstrukce střechy, zateplení fasády a vrchní části domu, realizace zahrady včetně rozšíření parkovací zóny. Zahrada je v současné době bez oplocení, přírodní svažitý pozemek se vzrostlými stromy a keři (rodendrony, azalky, tuje) doplněno malými přírodními jezírky a skalkou, dominantou je nově vybudované venkovní kamenné schodiště – materiál břidlice, navazující na terasu domu – orientace východ – ranní sluníčko, další příjemné posezení – odpočinková zóna v zadní části zahrady - pod stromy, s výhledem na volné pozemky – louky a lesy / houbařský ráj. Ve vzdálenosti cca 1 km železniční zastávka směr Liberec - Turnov, dále autobus směr Český Dub - Turnov, v místě základní škola / 1.-5. třída, hasičská zbrojnice, potraviny – obchod a restaurace ve vzdálenosti cca 2 km, poblíž zámku Sychrov. Šestikilometrový turistický okruh "MOHELSKÁ STEZKA" - vede údolím říčky Mohelky v délce 41,6 km. V případě zájmu zašlu kompletní nabídkový list. Nabízím víkendové prohlídky – Vaše vánoce pod Sychrovským zámkem.


 
 


Prodej 1+kk,terasa, Liberec

Cena: 2450000 Kč
Zálohy za služby: 2500 Kč
Adresa: Sluneční Stráň 847, Liberec 15 - STARÝ HARCOV
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej - převod družstevního podílu k bytu 1+kk, terasa / podlahová plocha 40 m² + terasa 9 m² v přízemí rezidenčního bytového komplexu Sluneční Stráň - Bytové družstvo SPEKTRUM (založeno 2/2002); kolaudace domu proběhla v roce 2003 – jedná se o menší bytový dům pouze s 12 byty. Byt je orientován na slunnou jižní stranu –dominantou hlavní obytný prostor (29 m²) s výhledem do klidového zeleného atria, mimo příjezdovou dopravní komunikaci. Byt prošel před 8 lety částečnou rekonstrukcí, je vybaven jednoduchou kuchyňskou linkou včetně dřezu, prakticky řešenou vestavěnou skříní se zrcadly. Prostorná koupelna – vana dl. 1.700 mm, součástí WC, svítidla, police, přípojka na pračku - prostor pro šíři 600 mm. Podlahy v celém bytě - kombinace lamina světlý odstín dřeva, keramické dlažby a PVC, nová bílá výmalba, horizontální žaluzie a garnyže včetně speciální venkovní folie proti rozbití skel, bezpečnostní dveře. Hlavní výhodou bytového domu je jednoznačně vlastní plynová kotelna, digitální kalorimetr – přesně prokazatelná spotřeba tepla v bytě, možno doložit roční vyúčtování zálohových plateb za několik předchozích období a průkaz energetické náročnosti budovy (PENB - úsporná třída C), fond oprav činí pouze 136,- Kč/měsíc. Výborně fungující BD, slušná a stálá klientela, velice klidný a čistý dům s domovníkem, přímo zde bydlícím - úklid společných prostor a sněhu zajištěn. K bytu náleží prostorná sklepní koje 5,20 m² - vhodná na kola, společná kočárkárna v přízemí domu, výtah pro 6 osob, privat parking – venkovní parkovací místa zdarma. V blízkém dosahu zastávka MHD bus č.15 a č.29, okolí – naprostou předností celé lokality Starého Harcova je dostatek vzrostlé zeleně - v nejbližším okolí - cca ve vzdálenosti 500 m liberecká přehrada (venkovní posilovny, letní restaurace s terasou přímo u vody, koncerty) a přilehlý lesopark Králův Háj, přímo za domem najdete tenisovou halu, sportoviště, louky a les / volná příroda – cca 2 km Jizerské hory (turistická vyhlídka Liberecká výšina s rozhlednou a Česká chalupa, Maliník nástupní místo Jizerské magistrály), procházky, sportovní aktivity, relax. Strategická poloha pro studenty - cca 7 min chůze od libereckého areálu vysokoškolských kolejí. Pěší dostupnost centra města - doporučujeme jako bydlení na dobré adrese. Investiční byt - vaše dlouhodobá investice – předpokládané výnosy sdělíme a nového spolehlivého nájemce zajistíme, souhlas družstva je aktuálně bez poplatku. Nesplacená anuita činí 96.693,- Kč a je splácena v měsíčních splátkách 2.652,- Kč do 7/2024 - poté je možno realizovat převod bytu do osobního vlastnictví - nyní nelze čerpat hypotéční úvěr a následně tímto bytem ručit. Jednoznačnou výhodou je možnost okamžitého nastěhování, byt je již volný.


 
 


Prodej Pozemek, Liberec

Cena: 0 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Souběžná ulice, Liberec 30 - VRATISLAVICE NAD NISOU
K nastěhování: PŘIPRAVUJI K PRODEJI

Prodej 1/2 spoluvlastnického podílu na pozemek v k.ú. Vratislavice nad Nisou / ulice Souběžná - vyhledávaná a atraktivní část Liberce 30. Pozemek je veden dle územního plánu jako bydlení čisté, vhodný pro výstavbu menšího vilového domu ve spodní části, popř. řadových rodinných domů / dvojdomky; vrchní část s výhledem je vhodná pro RD - náročnější klientela. Ke stávajícímu RD bude ponecháno cca 2.000 m2 včetně přístupu z ulice Souběžná / následně odděleno GP z celkové plochy pozemku 23.078 m2 - prodej, který bude navazovat na současná soudní jednání, proběhne v časovém horizontu 3-6 měsíců. Cena k jednání - znalecký posudek - návrh 10.500.000 Kč.


 
 


Lenka Svobodová

telefon:+420 604 227 924

e-mail:lenka@svobodova-reality.cz

kancelář:U Sila 1201, Zelené Údolí, Liberec

IČO:64035808

makléř cerifikovaný Asociací RK ČR

Vaše poptávka pronájem – zařazení do pořadníku

lokalita:
velikost bytu:
max. cena:
termín nastěhování:
počet osob:
telefon:
e-mail:
vzkaz: