LENKA SVOBODOVÁ

makléř certifikovaný Asociací RK ČR, člen Realitní komory České Republiky

PRONÁJEM BYTŮ

Realitní komora ČR

Aktuálně k prodeji

Prodej 1+kk, balkon, Liberec

Cena: 2399000 Kč
Zálohy za služby: 2000 Kč
Adresa: Pastelová, Liberec - ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: zima 2021

Prodej nového bytu 1+kk, balkon, prostorná bytová šatna (44 m²) ve 2. nadzemním podlaží včetně 1 parkovacího stání v halové garáži (1.PP v ceně 180.000 Kč) bytového domu v ulici Pastelová - Zelené Údolí Liberec. Bytový dům s celkovým počtem 35 bytů je ve výstavbě, jednoznačnou výhodou je aktuální možnost stavebních úprav dle Vašeho přání - plánovaný termín dokončení domu: podzim-zima 2021 - více informací o projektu najdete na www.svobodova-reality.cz - připravujeme pro Vás vzorový byt. Možnost splátkových kalendářů - úroková sazba 2,39 %, doba splatnosti 25 let. K dispozici zkušený finanční poradce - převod do osobního vlastnictví po kolaudaci bytového domu. V dosahu najdete nákupní centrum Albert včetně lékárny, pošty, bankomatu, zastávka MHD (bus č.12), vyhlášenou základní školu se sportovním zaměřením, veřejný park Nové Vratislavice (otevřen červen 2018) s příjemnou letní terasou a grillpointy - do centra města cca 25 min chůze. Dostatek zeleně v nejbližším okolí - malé dětské hřiště, lavičky, nově vybudovaný lesopark, psí louka. Rekreační a odpočinkovou oblast Veseckého rybníka + sportovní areál Vesec je vzdálen cca 3 km; zima: běžecké tratě, léto: cyklostezky a inline brusle. Výborné dopravní spojení na dálkovou komunikaci Liberec - Praha - Jablonec nad Nisou - Děčín. Osobní schůzka + prohlídka stavby dle následné dohody.


 
 


Prodej Pozemek, Liberec

Cena: 0 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Souběžná ulice, Liberec 30 - VRATISLAVICE NAD NISOU
K nastěhování: dle dohody

Prodej 1/2 spoluvlastnického podílu na pozemek v k.ú. Vratislavice nad Nisou / ulice Souběžná - vyhledávaná a atraktivní část Liberce 30. Pozemek je veden dle územního plánu jako bydlení čisté, vhodný pro výstavbu menšího vilového domu ve spodní části, popř. řadových rodinných domů / dvojdomky; vrchní část s výhledem je vhodná pro RD - náročnější klientela. Ke stávajícímu RD bude ponecháno cca 2.000 m2 včetně přístupu z ulice Souběžná / následně odděleno GP z celkové plochy pozemku 23.078 m2 - prodej, který bude navazovat na současná soudní jednání, proběhne v časovém horizontu 3-6 měsíců. Cena k jednání - znalecký posudek - návrh 10.500.000 Kč.


 
 


Prodej 3+kk, mezonet, Liberec

Cena: 8697000 Kč
Zálohy za služby: 5000 Kč
Adresa: Pastelová, Liberec 6 - ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: zima 2021

Prodej nového mezonet bytu 3+kk, terasa (185 m² - z toho střešní terasa velikosti 73 m²) ve 7. a 8.nadzemním podlaží bytového domu v ulici Pastelová - Zelené Údolí Liberec. Součástí jsou dvě parkovací stání v halové garáži domu. Bytový dům s celkovým počtem 35 bytů je ve výstavbě, jednoznačnou výhodou je aktuální možnost stavebních úprav dle Vašeho přání - plánovaný termín dokončení domu: podzim-zima 2021 - více informací o projektu najdete na www.svobodova-reality.cz - připravujeme pro Vás vzorový byt. Možnost splátkových kalendářů - úroková sazba 2,39 %, doba splatnosti 25 let. K dispozici zkušený finanční poradce - převod do osobního vlastnictví po kolaudaci bytového domu. V dosahu najdete nákupní centrum Albert včetně lékárny, pošty, bankomatu, zastávka MHD (bus č.12), vyhlášenou základní školu se sportovním zaměřením, veřejný park Nové Vratislavice (otevřen červen 2018) s příjemnou letní terasou a grillpointy - do centra města cca 25 min chůze. Dostatek zeleně v nejbližším okolí - malé dětské hřiště, lavičky, nově vybudovaný lesopark, psí louka. Rekreační a odpočinkovou oblast Veseckého rybníka + sportovní areál Vesec je vzdálen cca 3 km; zima: běžecké tratě, léto: cyklostezky a inline brusle. Výborné dopravní spojení na dálkovou komunikaci Liberec - Praha - Jablonec nad Nisou - Děčín. Osobní schůzka + prohlídka stavby dle následné dohody.


 
 


Prodej Kancelář 47 m2, Liberec

Cena: 950000 Kč
Zálohy za služby: 2500 Kč
Adresa: Jeronýmova 574, Liberec 7 - HORNÍ RUŽODOL
K nastěhování: okamžitě

Prodej - převod družstevního podílu ke kancelářskému prostoru v přízemí bytového komplexu Jeronýmova, Liberec 7 (účel - bývalá recepce bytového domu); umístěného v těsném sousedství liberecké Home Credit Areny a městských sportovních areálů. Jedná se o kancelářský prostor umístěný přímo za vstupními dveřmi - prakticky rozdělený na tři menší kanceláře (14 m², 12 m² a 8 m²) včetně velké chodby a sociálního příslušenství - WC, mini kuchyňka, samostatná místnost pro úklid. Čistě bíle vymalováno, snížený sádrokartonový podhled, denní světlo. Parkování přímo před domem nebo na zabezpečeném parkingu v atriu bytového domu (ve vlastnictví bytového družstva).


 
 


Prodej Ateliérový byt, Liberec

Cena: 3200000 Kč
Zálohy za služby: 3500 Kč
Adresa: Na Okruhu 885/5, Liberec 1 - LIDOVÉ SADY
K nastěhování: REZERVACE

Prodej ateliérového bytu 3+kk (65 m² - volný prostor) s uzavřenou venkovní terasou v 1.podzemním podlaží vily a samostatnou zděnou garáží - volný prostor v prvorepublikové vile - atraktivní a zcela vyhledávané části města Liberce - Lidové Sady. Skutečnou a ceněnou předností je jednoznačně poloha vily - klidná ulice Na Okruhu nedaleko liberecké Botanické zahrady. Vila se svojí osobitou, téměř 90. letou historií - je zahalena tajemstvím a příběhem 30.let minulého století - byla postavena významný libereckých stavitelem v duchu své doby jako jeho reprezentativní rodinné sídlo. Dnes rozdělena na 4 samostatné bytové jednotky - s pečlivým zachováním architektonických zdobných prvků - zejména četných vitrážových oken, dřevěného vyřezávaného schodiště včetně podesty s celou vstupní halou - vestavěný dřevěný nábytek na míru včetně dřevěného mahagon obložení stěn a stropů, dobové osvětlení, stylové vybavení, štukové stropy, původní vnitřní posuvné dveře. Byt 3+kk s vlastní hlavním vchodem - kuchyň je vybavena praktickou kuchyňskou linkou - plynový sporák a horkovzdušná elektrická trouba, nižší standard. Koupelna nabízí pouze sprchový kout, WC odděleno - vše řešeno s ohledem na dlouhodobý pronájem tohoto bytu. Vlastní plynový kotel zaručující přesnou a prokazatelnou spotřebu energií v tomto bytě. Výborná docházková vzdálenost do centra města Liberce, v dosahu 500 m najdete hypermarket Albert, několik vyhlášených restaurací, plavecký bazén, volnočasový park, zastávku MHD směr Bedřichov - Jizerské hory (skibus, cyklobus), nové lesní koupaliště a výletní stezky lesem. Vyhlášená a uznávaná základní škola „Lesní“ je v dosahu / spádová oblast.


 
 


Prodej 2+1, privat zahrada, Liberec

Cena: 5650000 Kč
Zálohy za služby: 5000 Kč
Adresa: Na Okruhu 885/5, Liberec 1 - LIDOVÉ SADY
K nastěhování: REZERVACE

Prodej bytu 2+1 (98 m²) v 1.nadzemním podlaží s privat zahradou velikosti 389 m² (rovinná) - prvorepubliková vila v atraktivní a zcela vyhledávané části města Liberce - Lidové Sady. Skutečnou a ceněnou předností je jednoznačně poloha vily - klidná ulice Na Okruhu nedaleko liberecké Botanické zahrady. Vila se svojí osobitou, téměř 90. letou historií - je zahalena tajemstvím a příběhem 30.let minulého století - byla postavena významný libereckých stavitelem v duchu své doby jako jeho reprezentativní rodinné sídlo. Dnes rozdělena na 4 samostatné bytové jednotky - s pečlivým zachováním architektonických zdobných prvků - zejména četných vitrážových oken, dřevěného vyřezávaného schodiště včetně podesty s celou vstupní halou - vestavěný dřevěný nábytek na míru včetně dřevěného mahagon obložení stěn a stropů, dobové osvětlení, stylové vybavení, štukové stropy, původní vnitřní posuvné dveře - vše citlivě zakomponováno do moderního interiéru bytu 2+1, který najdete v 1. nadzemním podlaží vily. Byt je doplněn zimní zahradou s navazující kamennou terasou 13 m² - výhled na jihozápad, přímo do zahrady. Samostatná kuchyň je řešena do tvaru písmene U - výklenek se západním oknem - byla rekonstruována před 4 měsíci - imitace moderní šedý beton v kombinaci s černým granit dřezem, kvalitní spotřebiče - horkovzdušná trouba zn. AEG, mikrovlnná trouba, sklokeramická indukční varná deska, komínová nerez digestoř, vestavěná lednice a mrazák, spíž; navazuje jídelní kout s dalším oknem. Nespornou výhodou je prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, plynový kotel (stáří 10 let), přímé denní světlo. Obývací pokoj s jižní orientací navazuje na zimní zahradu a kamennou terasu - nádherně prosvětleno; vstup do ložnice - výhled na východní stranu, nová okna s dobrými technickými parametry. K bytu náleží zcela oddělená část zahrady se vzrostlými ovocnými stromy - prozatím pouze částečně oploceno. Výborná docházková vzdálenost do centra města Liberce, v dosahu 500 m najdete hypermarket Albert, několik vyhlášených restaurací, plavecký bazén, volnočasový park, zastávku MHD směr Bedřichov - Jizerské hory (skibus, cyklobus), nové lesní koupaliště a výletní stezky lesem. Vyhlášená a uznávaná základní škola „Lesní“ je v dosahu / spádová oblast. Prohlídky dle následné dohody - za účasti majitele v úterý 18.8.2020.


 
 


Prodej 3+kk, balkon, Liberec

Cena: 3990000 Kč
Zálohy za služby: 2500 Kč
Adresa: Křížová 1613, Liberec 30 - ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: PRODÁNO

Přikládám půdorys / nákres bytu č.11 - velikost 3+kk+balkon ve 2.nadzemním podlaží domu bytového domu - slunná orientace JZ - přímý výhled na Ještěd. Celý dům byl zkolaudován v polovině roku 2009, byt užíván od 8/2009. Podotýkám, že měsíční náklady pro 1-2 osoby budou cca 2.500 Kč/měsíc + elektřina a internet. Dále je zde poměrně nízký fond oprav (511 Kč), slušná a stálá klientela v domě - pouze 24 bytů, společná sušárna a kočárkárna, bezpečná sklepní koje. Vlastní plynová kotelna, digitální měřidla spotřeb, úklid domu zajištěn domovníkem. Vlastníkem dále uvedeného bytu, pozemku a bytového domu je Bytové družstvo ZENIT (sídlem: Masarykova 522/12, Liberec 1, 460 01, IČ : 27309070, neplátce DPH, zapsané v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl Dr, vložka 823). Více informací o bytovém družstvu najdete na https://www.interma-byty.cz/uzivatele/liberec/bd-zenit/ - byt je možno převést do osobního vlastnictví / popř. čerpat hypotéční úvěr - aktuálně dobré úrokové sazby.


 
 


Prodej 4+kk, terasaa zahrada, Liberec

Cena: 8450000 Kč
Zálohy za služby: 3000 Kč
Adresa: Kozákova ulice, Liberec - HORNÍ HANYCHOV
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej nově postaveného rodinného domu - polovina dvojdomku dispozice 4+kk, terasa a oddělená samostatná zahrada - velikost celého pozemku 617 m² - ve vyhledávané a atraktivní lokalita Horního Hanychova - jihozápadní část města vzdálená pouhé 2 km od dolní stanice lanovky na Ještěd, podještědské lesy - výchozí místo výletních turistických a cyklotrekových tras. Jednoznačnou výhodou je kompletně dokončená moderní novostavba - kolaudace proběhne během 1 měsíce; s možností okamžitého nastěhování / již o vánocích v novém. K dispozici jsou 2 vyhrazená venkovní parkovací stání a pozemek zahrady - prozatím bez zahradních úprav, příprava na plot a bránu, k dispozici retenční nádrž. Přízemí domu tvoří obývací pokoj 30 m² se vstupem na dlážděnou zahradní terasu 10 m², volně přecházející do zahrady - proskleno / posuvné dveře - kvalitní trojskla v celém domě - odpolední sluníčko, západ slunce s výhledem na vrcholek Ještědu. Součástí prodeje je zcela nová, nepoužívaná kuchyňská linka / bílo-šedý design / včetně spotřebičů - indukce, myčka, digestoř sklo černé barvy, vodovodní baterie Grohe, barový pult; a bodového stropního osvětlení. V přízemí domu najdete dostatek úložného prostoru - prostorná technická místnost s oknem navazující na předsíňovou halu a dále menší komora - spíž (pod schody). Schodiště nezasahuje do obývacího pokoje - vstupní hala. První koupelna (velkoformátová elegantní šedá dlažba - dodáno firmou Dorint, denní osvětlení - okno) je vybavena zděným sprchovým koutem - skleněná zástěna, WC součástí. V podlaží najdete tři neprůchozí ložnice (velikost 11, 11 a 12 m², kvalitní vinil podlahy vkusně doladěny k tmavšímu odstínu vnitřních dveří), východní pokoj (pracovna) s francouzským oknem a velikou koupelnu s vanou 1.800 mm, WC součástí - též denní světlo. Výlez do podkroví - nespornou výhodou podchozí výška - možnost půdního skladu, malého ateliéru nebo vybudování atypické dětské herny cca 30 m². Podlahové elektrické vytápění v celém domě - aktuálně vyhotovený PENB - velmi úsporná třída B - přijatelné provozní náklady. Nedaleko tramvajové zastávky MHD - spojení v pravidelných intervalech Horní Hanychov - Lidové Sady již od roku 1912 - vedoucí celým Libercem (též noční spoje). Okolí domu: nedaleko dolní stanici lanovky na Ještěd = ski areálu Ještěd (10 lanovek a vleků, 9,2 km sjezdových tratí - aktuálně rozšiřováno - v nadmořské výšce 540 - 1.000 m.n.m. - známé MS 2009), skokanské můstky - malý český Innsbruck / Ještěd - horský hotel a vysílač - jednoznačná dominanta a symbol města, nejvyšší místo ještědsko-kozákovského hřebenu, turistické vyhlídky a malebná chata na Pláních pod Ještědem, ještědské jeskyně a studánky, přírodní park Ještěd již od roku 1995 - příroda Vám na dosah. Doporučujeme jako rodinné bydlení - bydlení na dobré adrese.


 
 


Lenka Svobodová

telefon:+420 604 227 924

e-mail:lenka@svobodova-reality.cz

kancelář:U Sila 1201, Zelené Údolí, Liberec

IČO:64035808

makléř cerifikovaný Asociací RK ČR

Vaše poptávka pronájem – zařazení do pořadníku

lokalita:
velikost bytu:
max. cena:
termín nastěhování:
počet osob:
telefon:
e-mail:
vzkaz: