LENKA SVOBODOVÁ

makléř certifikovaný Asociací RK ČR, člen Realitní komory České Republiky

PRONÁJEM BYTŮ

Realitní komora ČR

Aktuálně k prodeji

Prodej 3+1, Liberec

Cena: 5700000 Kč
Zálohy za služby: 4500 Kč
Adresa: Pastelová 1085, Liberec 6 - Rochlice
K nastěhování: dle dohody

Prodej - převod družstevního podílu (kompletně splacená anuita) k bytu 3+1, lodžie - klasická dispozice, výměra 92 m2, vyšší podlaží, moderní nadstandardní úpravy, výborný stav. Orientace bytu JZ - slunná a prostorná lodžie - nová sluneční markýza. Koupelna - sprchový kout, rohová vana, italský nábytek - zvětšena oproti původnímu projektu. Součástí samostatná velká garáž přímo v domě. Výborně fungující BD, v dosahu dětské hřiště a nově vybudovaný lesopark.


 
 


Prodej Byt 4+kk, lodžie, Liberec

Cena: 3390000 Kč
Zálohy za služby: 4900 Kč
Adresa: Pastelová 1085/6, Liberec 6 - Rochlice
K nastěhování: 1.7.2019

Prodej - převod družstevního podílu k bytu 4+kk, lodžie (92 m2) ve 2. nadzemním podlaží b ytového domu z roku 2003 včetně parkovacího stání P13 v halové garáži. Orientace jihozápad, čistý a zcela udržovaný byt. Byt je vybaven kvalitní kuchyňskou linkou do písmene U + barový pult a jídelní stůl; dvě vestavěné skříně, malá bytová šatna. Doporučujeme jeho praktické dispoziční řešení - pouze 4 byty v domě mají tuto velikost. Hlavní výhodou je vladstní plynová kopételna v domě - nízké náklady. Výborně fungující BD, slušná a stálá klientela v domě. REZERVACE !!!


 
 


Prodej 2+kk, Liberec

Cena: 1450000 Kč
Zálohy za služby: 2500 Kč
Adresa: Halasova 891, Liberec 6 - Rochlice
K nastěhování: dle dohody

Prodej bytu 2+kk, bytová komora (45 m2) v předposledním podlaží bytového domu (jihovýchodní orientace) na okraji sídliště ROCHLICE, osobní vlastnictví - investiční bydlení - aktuálně je byt dlouhodobě pronajat s ročním výnosem cca 5%. Byt je v původním stavu - případné stavební úpravy jsou zcela na Vašem osobním návrhu a dostupných finančních možnostech. Financování doporučíme, výhodný hypoteční úvěr se zástavou na tento byt.


 
 


Prodej Kancelář 47 m2, Liberec

Cena: 899000 Kč
Zálohy za služby: 2500 Kč
Adresa: Jeronýmova 574, Liberec 7 - Horní Růžodol
K nastěhování: okamžitě

Prodej - převod družstevního podílu ke kancelářskému prostoru v přízemí bytového komplexu Jeronýmova, Liberec 7 (účel - bývalá recepce bytového domu); umístěného v těsném sousedství liberecké Home Credit Areny a městských sportovních areálů. Jedná se o kancelářský prostor umístěný přímo za vstupními dveřmi - prakticky rozdělený na tři menší kanceláře (14 m², 12 m² a 8 m²) včetně velké chodby a sociálního příslušenství - WC, mini kuchyňka, samostatná místnost pro úklid. Čistě bíle vymalováno, snížený sádrokartonový podhled, denní světlo. Parkování přímo před domem nebo na zabezpečeném parkingu v atriu bytového domu (ve vlastnictví bytového družstva).


 
 


Prodej Kancelář 24 m2, Liberec

Cena: 680000 Kč
Zálohy za služby: 1800 Kč
Adresa: Jeronýmova 577/37, Liberec 7 - Horní Růžodol
K nastěhování: okamžitě

Prodej - převod družstevního podílu ke slunné kanceláři s celoplošnou výlohou umístěnou přímo do místní komunikace, přízemí domu. K dispozici je společné zázemí - pro 4 kanceláře (kuchyňka, koupelna, WC), bílá výmalba, vertikální žaluzie, tmavý koberec, kvalitní stropní osvětlení, zabezpečeno. Možnost rozšíření o další prostor - sklad velikosti 10 m2. Parking přímo před domem, popř. v atriu - rezidenční privat parkovišti domu. Nelze čerpat hypotéční úvěr se zástavou ne tento nebytový prostor. REZERVACE !!!


 
 


Prodej 3+kk, balkon, Jablonec nad Nisou

Cena: 2499000 Kč
Zálohy za služby: 3200 Kč
Adresa: Široká 4797, Jablonec nad Nisou - Horní Proseč
K nastěhování: 15.7.2019

Prodej - převod družstevního podílu k atypicky upravenému bytu 3+kk, balkon v předposledním podlaží bytového domu z roku 2001 - okraj nové zástavby. Kompletně splacená anuita. Orientace bytu jihozápad - přímý výhled na Ještěd a celý Liberec. Hlavní předností bytu jsou dvě samostatné bytové šatny, veliká koupelna (hydromasážní vana + sprchový kout), vstupní hala - zvětšená předsíň, klimatizace. V nabídce též veškeré vybavení a zařízení. Převod do osobního vlastnictví v roce 2021. REZERVACE !!!


 
 


Prodej parkovací stání, Liberec

Cena: 85000 Kč
Zálohy za služby: 300 Kč
Adresa: Hedvábná 1117/7, Liberec 6 - Rochlice
K nastěhování: okamžitě

Prodej - převod družstevního podílu k parkovacímu stání v 1. podzemním podlaží bytového domu Hedvábná 1117/7, Liberec - Rochlice (kolaudace 2006). Vjezd - dvoje garážová vrata výšky 2 m, velikost 14 m2 (vhodné pro osobní auto), nově bezpečnostní systém GSM brány.


 
 


Prodej 3+kk, terasa, Liberec

Cena: 7500000 Kč
Zálohy za služby: 5800 Kč
Adresa: Papírové náměstí 554, Liberec - Nové Město
K nastěhování: dle dohody

Prodej nového bytu 3+kk (117 m2) + střešní terasa - kolem celého bytu 54 m2 se vstupy ze všech tří pokojů - byt se nachází v posledním 5.NP bytového domu z roku 2016. V tomto bytě byla provedena za účasti bytového architekta řada opravdu zdařilých stavebních úprav - kvalitní firmy, nadstandardní vybavení a zařízení, též k dispozici domácí infra sauna, moderní design. PENB - třída B. V případě zájmu zašlu kompletní nabídkový list včetně projektové dokumentace.


 
 


Prodej Skladová hala, Liberec

Cena: 16200000 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Hanychovská ulice - Liberec 3 - Jeřáb
K nastěhování: dle dohody

Prodej skladové haly o velikosti 1.424 m2 včetně pozemku – zastavěná plocha + nájezdová rampa + manipulační zpevněná plocha cca 900 m2 v centrální části města Liberce – frekventované ulice Hanychovská – v těsném sousedství bývalých libereckých pekáren. Jedná se typizovanou skladovou halu z roku 1993 (světlá výška 5,70 m) se dvěma vybudovanými vjezdy: v severní části - vrata z ulice Husitská – vjezd nákladních aut pouze do nosnosti 7,5 tun a dále ve východní části – čtyři vrata včetně nakládacích ramp a vyrovnávacích můstků + malá vestavěné vrátnice – vjezd z přilehlého pozemku navazující na ulici Hanychovskou určený pro větší auta s návěsy a kamiony s vyšší nosností - lze využívat po dohodě se současným majitelem (určitá časová omezení). Součástí haly jsou cihlové zateplené vestavby, které slouží jako malé kanceláře, šatny pro personál, sociálního zázemí a menší vrátnice – plynové vytápění. Jedná se o zcela suchý a kvalitně udržovaný skladovací prostor, vhodný i pro drobnou dílnu, výrobu nebo montáže.


 
 


Lenka Svobodová

telefon:+420 604 227 924

e-mail:lenka@svobodova-reality.cz

kancelář:U Sila 1201, Zelené Údolí, Liberec

IČO:64035808

makléř cerifikovaný Asociací RK ČR

Vaše poptávka pronájem – zařazení do pořadníku

lokalita:
velikost bytu:
max. cena:
termín nastěhování:
počet osob:
telefon:
e-mail:
vzkaz: