LENKA SVOBODOVÁ

makléř certifikovaný Asociací RK ČR, člen Realitní komory České Republiky

PRONÁJEM BYTŮ

Realitní komora ČR

Aktuálně k prodeji

Prodej 4+kk, mezonet, Liberec

Cena: 10500000 Kč
Zálohy za služby: 5000 Kč
Adresa: Pastelová, Liberec 6 - ZELENÉ ÚDOLÍ
K nastěhování: 1.1.2022

Prodej nového mezonet bytu 4+kk, terasa (200 m² - z toho střešní terasa velikosti 73 m²) ve 7. a 8.nadzemním podlaží bytového domu v ulici Pastelová - Zelené Údolí Liberec. Součástí jsou dvě parkovací stání v halové garáži domu. Bytový dům s celkovým počtem 35 bytů je ve výstavbě, jednoznačnou výhodou je aktuální možnost stavebních úprav dle Vašeho přání - plánovaný termín dokončení domu: podzim-zima 2021 - více informací o projektu najdete na www.svobodova-reality.cz - připravujeme pro Vás vzorový byt. Možnost splátkových kalendářů - úroková sazba 2,39 %, doba splatnosti 25 let. K dispozici zkušený finanční poradce - převod do osobního vlastnictví po kolaudaci bytového domu. V dosahu najdete nákupní centrum Albert včetně lékárny, pošty, bankomatu, zastávka MHD (bus č.12), vyhlášenou základní školu se sportovním zaměřením, veřejný park Nové Vratislavice (otevřen červen 2018) s příjemnou letní terasou a grillpointy - do centra města cca 25 min chůze. Dostatek zeleně v nejbližším okolí - malé dětské hřiště, lavičky, nově vybudovaný lesopark, psí louka. Rekreační a odpočinkovou oblast Veseckého rybníka + sportovní areál Vesec je vzdálen cca 3 km; zima: běžecké tratě, léto: cyklostezky a inline brusle. Výborné dopravní spojení na dálkovou komunikaci Liberec - Praha - Jablonec nad Nisou - Děčín. Osobní schůzka + prohlídka stavby dle následné dohody - od 1.10.2021 nová cena bytu.


 
 


Prodej 1+kk,terasa, Liberec

Cena: 2450000 Kč
Zálohy za služby: 2500 Kč
Adresa: Sluneční Stráň 847, Liberec 15 - STARÝ HARCOV
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej - převod družstevního podílu k bytu 1+kk, terasa / podlahová plocha 40 m² + terasa 9 m² v přízemí rezidenčního bytového komplexu Sluneční Stráň - Bytové družstvo SPEKTRUM (založeno 2/2002); kolaudace domu proběhla v roce 2003 – jedná se o menší bytový dům pouze s 12 byty. Byt je orientován na slunnou jižní stranu –dominantou hlavní obytný prostor (29 m²) s výhledem do klidového zeleného atria, mimo příjezdovou dopravní komunikaci. Byt prošel před 8 lety částečnou rekonstrukcí, je vybaven jednoduchou kuchyňskou linkou včetně dřezu, prakticky řešenou vestavěnou skříní se zrcadly. Prostorná koupelna – vana dl. 1.700 mm, součástí WC, svítidla, police, přípojka na pračku - prostor pro šíři 600 mm. Podlahy v celém bytě - kombinace lamina světlý odstín dřeva, keramické dlažby a PVC, nová bílá výmalba, horizontální žaluzie a garnyže včetně speciální venkovní folie proti rozbití skel, bezpečnostní dveře. Hlavní výhodou bytového domu je jednoznačně vlastní plynová kotelna, digitální kalorimetr – přesně prokazatelná spotřeba tepla v bytě, možno doložit roční vyúčtování zálohových plateb za několik předchozích období a průkaz energetické náročnosti budovy (PENB - úsporná třída C), fond oprav činí pouze 136,- Kč/měsíc. Výborně fungující BD, slušná a stálá klientela, velice klidný a čistý dům s domovníkem, přímo zde bydlícím - úklid společných prostor a sněhu zajištěn. K bytu náleží prostorná sklepní koje 5,20 m² - vhodná na kola, společná kočárkárna v přízemí domu, výtah pro 6 osob, privat parking – venkovní parkovací místa zdarma. V blízkém dosahu zastávka MHD bus č.15 a č.29, okolí – naprostou předností celé lokality Starého Harcova je dostatek vzrostlé zeleně - v nejbližším okolí - cca ve vzdálenosti 500 m liberecká přehrada (venkovní posilovny, letní restaurace s terasou přímo u vody, koncerty) a přilehlý lesopark Králův Háj, přímo za domem najdete tenisovou halu, sportoviště, louky a les / volná příroda – cca 2 km Jizerské hory (turistická vyhlídka Liberecká výšina s rozhlednou a Česká chalupa, Maliník nástupní místo Jizerské magistrály), procházky, sportovní aktivity, relax. Strategická poloha pro studenty - cca 7 min chůze od libereckého areálu vysokoškolských kolejí. Pěší dostupnost centra města - doporučujeme jako bydlení na dobré adrese. Investiční byt - vaše dlouhodobá investice – předpokládané výnosy sdělíme a nového spolehlivého nájemce zajistíme, souhlas družstva je aktuálně bez poplatku. Nesplacená anuita činí 96.693,- Kč a je splácena v měsíčních splátkách 2.652,- Kč do 7/2024 - poté je možno realizovat převod bytu do osobního vlastnictví - nyní nelze čerpat hypotéční úvěr a následně tímto bytem ručit. Jednoznačnou výhodou je možnost okamžitého nastěhování, byt je již volný.


 
 


Prodej 4+1, lodžie, komora, TRUTNOV

Cena: 2799000 Kč
Zálohy za služby: 4000 Kč
Adresa: Fialková 455, Trutnov- Horní Staré Město
K nastěhování: REZERVACE

Prodej udržovaného a zcela nekuřáckého bytu 4+1+lodžie a bytová komora (71 m2) v posledním podlaží menšího bytového domu s pouze 18 byty. Dům je po kompletní rekonstrukci, slušná a stálá klientela. Byt je orientován do tří světových stran JZ - SV včetně výhledu na Krkonoše / Sněžka. Byt prošel v minulých letech průběžnou a vkusnou rekonstrukcí, modernizace koupelny, rohová kuchyňská linka, nové vnitřní dveře (před 1 rokem), plovoucí lamino podlahy. Vzdálenost do centra města necelé 4 km, dobrý výjezd na dálkovou komunikaci. V těsném sousedství zastávka MHD a veškerá občanská vybavenost - nákupní možnosti. Prohlídky bytu zajišťuje Mgr. petr Čížek -kontaktní telefon +420 777 660 555.


 
 


Prodej Kancelář 47 m2, Liberec

Cena: 950000 Kč
Zálohy za služby: 2500 Kč
Adresa: Jeronýmova 574, Liberec 7 - HORNÍ RUŽODOL
K nastěhování: okamžitě

Prodej - převod družstevního podílu ke kancelářskému prostoru v přízemí bytového komplexu Jeronýmova, Liberec 7 (účel - bývalá recepce bytového domu); umístěného v těsném sousedství liberecké Home Credit Areny a městských sportovních areálů. Jedná se o kancelářský prostor umístěný přímo za vstupními dveřmi - prakticky rozdělený na tři menší kanceláře (14 m², 12 m² a 8 m²) včetně velké chodby a sociálního příslušenství - WC, mini kuchyňka, samostatná místnost pro úklid. Čistě bíle vymalováno, snížený sádrokartonový podhled, denní světlo. Parkování přímo před domem nebo na zabezpečeném parkingu v atriu bytového domu (ve vlastnictví bytového družstva).


 
 


Prodej 3+kk, balkon, Jablonec nad Nisou

Cena: 4299000 Kč
Zálohy za služby: 2800 Kč
Adresa: Široká 5136, Jablonec nad Nisou - HORNÍ PROSEČ
K nastěhování: PRODÁNO

Prodej slunného bytu 3+kk ,veliký balkon ve 2. nadzemním podlaží bytového domu z roku 2015 / v domě celkem 19 bytů - slušná a stálá klientela. Nespornou výhodou prodeje je osobní vlastnictví bytu - připravíme pro Vás hypoteční úvěr na míru. Byt je možno převzít včetně vkusného vybavení a zařízení. Doporučujeme jako rodinné bydlení ve vyhledávané lokalitě HORNÍ PROSEČE - příroda na dosah, sportovní aktivity, tenisové kurty, venkovní posilovna, dětská hřiště. Parkování před domem. K nastěhování je byt dle následné dohody.


 
 


Prodej Pozemek, Liberec

Cena: 0 Kč
Zálohy za služby: 0 Kč
Adresa: Souběžná ulice, Liberec 30 - VRATISLAVICE NAD NISOU
K nastěhování: PŘIPRAVUJI K PRODEJI

Prodej 1/2 spoluvlastnického podílu na pozemek v k.ú. Vratislavice nad Nisou / ulice Souběžná - vyhledávaná a atraktivní část Liberce 30. Pozemek je veden dle územního plánu jako bydlení čisté, vhodný pro výstavbu menšího vilového domu ve spodní části, popř. řadových rodinných domů / dvojdomky; vrchní část s výhledem je vhodná pro RD - náročnější klientela. Ke stávajícímu RD bude ponecháno cca 2.000 m2 včetně přístupu z ulice Souběžná / následně odděleno GP z celkové plochy pozemku 23.078 m2 - prodej, který bude navazovat na současná soudní jednání, proběhne v časovém horizontu 3-6 měsíců. Cena k jednání - znalecký posudek - návrh 10.500.000 Kč.


 
 


Lenka Svobodová

telefon:+420 604 227 924

e-mail:lenka@svobodova-reality.cz

kancelář:U Sila 1201, Zelené Údolí, Liberec

IČO:64035808

makléř cerifikovaný Asociací RK ČR

Vaše poptávka pronájem – zařazení do pořadníku

lokalita:
velikost bytu:
max. cena:
termín nastěhování:
počet osob:
telefon:
e-mail:
vzkaz: